З музикою пов'язане практично все моє життя. Почалося все з дитячого садка, де часто доводилося мати вокальне соло на дитячих забавах. Та це й не дивно, бо співучою була уся моя родина, а особливо мама.
    Потім була музична школа, ходити куди я дуже не хотів. Однак, виявилося, що саме там закладалися важливі підвалини, які стали вагомою основою в подальшому житті.
    Далі був музпед Івано-Франківського педінституту, військовий ансамбль пісні і танцю, духовий оркестр, робота художнім керівником, вчителем музики, гра на весіллях, концертах, вечірках, участь у різноманітних музичних колективах...
    Найголовніше, що до мого життя внесла музика - це спілкування з прекрасними, культурними, освіченими і талановитими людьми у яких я багато чому навчився.

Паазер'е (українською читається - Паазєр'є)

    Колектив із одного з найкращих міст світу - міста Постави, у якому мені доводилось грати білоруську народну музику. Це була найкраща музика, біля найщиріших друзів і для найвидатнішої публіки. А головне - то були найкращі часи.
    Натхненний керівник цього ансамблю - Анатоль Соболь (фото нижче) - особистість з рідкісним почуттям патріотизму та власної відповідальності за збереження перлин білоруської культури, а особливо народних музичних шедеврів поставського реґіону, що на вітебщині.

Анатоль Соболь, презентуючи новий диск.

Увесь сучасний склад "Паазер'я"

Foreign Folk

       Дивовижний колектив, завданням якого було несподівано народитися і у такий же спосіб зникнути. Просто тут спрацював один з найвищих принципів співіснування людської цивілізації - кожен, незалежно від національності, раси, віросповідання може і повинен робити все для об'єднання людей, розуміння їхніх культур, підтримки.
       Напевно, саме через це в Києві на початку 2000-их доля звела двох англійців Мартіна Літлбоя та Алана Лейка, німця Рольфа Берндта, а також двох українців Ірини Абашиної і мене - Тараса Григорчука. Наслідком цієї зустрічі стали два компакт-диски, окремі твори з яких ви можете отримати на моїй сторінці.

 Foreign Folk перед концертом.

А це вже - під час концерту. 

Музика "Foreign Folk"

Make a Free Website with Yola.